El. parduotuvės versija mobiliesiems ir planšetėms

Tai užtikrina patogesnį naršymą Jūsų klientams el. parduotuvėje

55% ir net daugiau lankytojų el. parduotuvėse naršo naudodamiesi savo mob. įrenginiais

Verskis.lt elektroninių parduotuvių sistema yra pilnai paruošta ir adaptuota išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Atliktas adaptyvus (angl. responsive) sprendimas kuris yra įdiegtas verskis.lt programinės įrangos sprendime.

Sistema pati nustato, kokį vaizdą reikia pateikti lankytojui, atsižvelgiant į tai, kokiu įrenginiu jis naudojasi. Tai gali būti didelės raiškos monitorius, kur galima pateikti 1200px vaizdą, senesnio modelio monitorius arba naujos kartos planšetė, kuri palaiko 1024px pločio vaizdą. Taip pat el. parduotuvės platforma yra adaptuota ir 768px pločiui (planšetės vaizdui) bei mobiliajam įrenginiui, kuris turi 320px (tipiškai, iPhone) arba 360px (dauguma kitų telefonų) pločius. Taigi, su kokiu naujos kartos populiariu įrenginiu lankytojas beapsilankytų Jūsų elektroninėje parduotuvėje - vaizdas jam atrodys kokybiškai ir patraukliai.

el. parduotuvės versija mobiliesiems ir planšetėms

Nemažiau svarbu ir tai, kad Google nuo 2015-04-21 dienos pradėjo kitaip reitinguoti tinklalapius (tame tarpe ir el. parduotuves), kurie turi mobiliąją versiją bei lankytojas ieškodamas naudojasi mobiliuoju įrenginiu. Tokie tinklalapiai paieškos sistemų rezultatuose užims geresnes pozicijas lyginant su tais, kurie neturi mobiliosios versijos. Statistika sako, kad Lietuvoje tokių lankytojų jau yra daugiau negu 55%.

Norėdami įsitikinti, jog mūsų el. parduotuvės versija atitinka Google reikalavimus mobiliesiems įrenginiams galite pasinaudoti šia nuoroda: https://search.google.com/test/mobile-friendly

Taip pat šio įrankio pagalba nepamirškite patikrinti ir savo esamo tinklalapio ar el. parduotuvės!

Close
DIRBATE dev.verskis.lt APLINKOJE
dev