Elektroninės parduotuvės sąsajos su kitomis sistemoms

 • Rivilė GAMA integracija Rivilė GAMA integracija

  Nuosava el. parduotuvė – dabarties ir ateities vienas svarbiausių pardavimo kanalų. Rivile GAMA – labai populiari verslo valdymo ir apskaitos sistema turinti el. prekybos integracijos sprendimą. Verskis.lt naudoja Rivile API web servisus ir Jūsų el. parduotuvę gali lanksčiai integruoti su Rivile GAMA sistema. Integravę el. prekybos platformą į Rivile GAMA sistemą, galėsite automatiškai nuskaityti klientus, prekes, pardavimų dokumentų būsenas, prekių kainas ir likučius bei kitus verslui svarbius duomenis. Yra sukurta galimybė tiesiogiai į Rivile GAMA sistemą įkelti naujus duomenis ar juos papildyti: klientus, prekes, užsakymus, sąskaitas ir pan. El. komercijos sprendimus galima pritaikyti prie kliento individualios verslo ir apskaitos specifikos. Rivilė GAMA integracija el. parduotuvei padės Jums sutaupyti daug laiko bei automatizuoti procesus.
  Paslauga ir jos apimtis yra derinama ir atliekama pagal atskirą susitarimą kaip papildomi programavimo darbai.
  Plačiau: https://www.rivile.lt/rivileapps/verskis-lt/.

 • B1.lt integracija B1.lt integracija

  Sąsaja su B1 Jums leis automatizuoti buhalterijos procesus su el. parduotuve. Iš B1 sistemos į el. parduotuvę automatizuotai bus transliuojami likučiai bei pardavimo kainos, o el. parduotuvės užsakymus B1 periodiškai importuojasi ir jų nereikės perkelinėti rankiniu būdu.
  Daugiau automatizacijos = daugiau sutaupyto laiko, kurį galėsite skirti el. parduotuvės marketingui.
  Daugiau apie B1.lt ir verskis.lt intergraciją.

  Galioja "VIP+" planams

 • Livechat sistemos diegimas Livechat sistemos diegimas

  Norėdami realiu laiku atsakinėti į savo tinklapio lankytojų klausimus galite įsidiegti Livechat sistemą, Jums nereikės diegtis jokių papildomų programų, tiesiog įsidėti livechat’o kodą į el.parduotuvės nustatymus. Galite naudoti norimą sistemą pasirinktinai: livechat.lt; smartsupp.com; tawk.to ar kitas.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • El. parduotuvė Facebook fanų puslapyje El. parduotuvė Facebook fanų puslapyje

  Jūsų el. parduotuvė bus automatiškai vaizduojama Facebook fanų puslapyje. Pirkimas vyks Jūsų el. parduotuvėje, tačiau vartotojai tai galės daryti neišeidami iš fanų puslapio vos vieno mygtuko paspaudimu.

  Galioja "Tikras lyderis", "VIP+" planams

 • Prekių eksportas į kainos.lt sistemą Prekių eksportas į kainos.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kainos.lt portalą, kuriame galima palyginti skirtingų pardavėjų prekių kainas bei rasti geriausiai Jums tinkantį pasiūlymą. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais. Į kainos.lt xml feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamos prekes į feed nepatenka Eksportuojami prekės duomenys: product id - prekės id title - pavadinimas description - aprašymas item_price - kaina special_offer - akcija item_old_price - kaina prieš akcija manufacturer_code - kodas ean_code - barkodas manufacturer - gamintojas image_url - nuotraukos nuoroda product_url - prekės nuoroda spec - atributai category - kategorija
  Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Konfigūruojamas prekes atiduoti kaip paprastas su bazine kainodara. Prekes variantai nepaduodami konfigūruojama prekė interpretuojama kaip paprasta pgal bazinę kainodarą. Eksportuoti prekes pagal pasirinktas žymas (reikalinga turėti įdiegtą žymų modulį) Neeksportuoti prekių kuriu likutis yra 0. Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

 • Prekių eksportas į pricer.lt sistemą Prekių eksportas į pricer.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į pricer.lt – nepriklausomą racionalų pirkimo ir kainų palyginimo portalą. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais.

 • Prekių eksportas į kaina24.lt sistemą Prekių eksportas į kaina24.lt sistemą

  Jūsų prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į kaina24.lt – internetinės prekybos portalą, kuriame rasite informacijos daugiau kaip apie 400 parduotuvių bei 4 000 0000 prekių, bei galėsite lyginti skirtingų pardavėjų kainas. Įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais. Į kaina24.lt ir hind.ee feed patenka prekės: Publikuojamos Turinčios pagrindinę publikavimo vietą Su pavadinimų Likutis nesvarbu Konfigūruojamos prekes į feed nepatenka Eksportuojami prekės duomenys: product id - prekės id title - pavadinimas description - aprašymas price - kaina stock - kaina ean_code - barkodas manufacturer_code - kodas manufacturer - gamintojas image_url - nuotraukos nuoroda product_url - prekės nuoroda purchase_url - prekės nuoroda category_name - kategorija category_id - kategorijos id category_url - kategorija nuoroda Galime pasiūlyti modulių, kurie padės prekių eksportą pritaikyti prie Jūsų individualių poreikių: Konfigūruojamas prekes atiduoti kaip paprastas su bazine kainodara. Prekes variantai nepaduodami konfigūruojama prekė interpretuojama kaip paprasta pgal bazinę kainodarą. Eksportuoti prekes pagal pasirinktas žymas (reikalinga turėti įdiegtą žymų modulį) Neeksportuoti prekių kuriu likutis yra 0. Neeksportuoti pasirinktas kategorijas. Neeksportuoti pasirinktas prekes.

 • Varle.lt marketplace integracija Varle.lt marketplace integracija

  Jūsų el. parduotuvės prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į varle.lt marketplace – internetinės prekybos portalą, kuriame gali būti parduodamos Jūsų prekės. V2A2 XML įrankis skirtas eksportuoti iki 10 000 pozicijų, o didesnis asortimento kiekis reikalaus individualaus sprendimo, susijusio su papildomais programavimo darbais (pateikiant 3v1a2 versiją).

 • Pigu.lt marketplace integracija Pigu.lt marketplace integracija

  Mūsų partneriai prekybos centras internete pigu.lt suteikia Jums specialų pasiūlymą – NET 12 mėn. prekiauti didžiausiame Baltijos šalyse prekybos centre be mėnesinio mokesčio! Kartu su mūsų pagalba startuosite prekyboje ir pasieksite 3,5 mln pirkėjų. Norint sužinoti visas sąlygas prašome užsiregistruoti https://pigu.lt/lt/marketplace/register ir Pigu.lt atstovas su Jumis susisieks konsultacijai. Registracijos formoje prašome nurodyti, kad apie prekybą sužinojote iš Verskis.lt. Mes iš savo pusės Jums padėsime susikelti prekes ir pateikti pasiūlymus automatizuotai. Placiau apie integracija Auginkite savo pardavimus su pigu.lt ir verskis.lt!

 • merxu.com integracija merxu.com integracija

  merxu.com - Europinė B2B prekybos platforma pramonės rinkai. merXu - visos Europos prekybos platforma, leidžianti įmonėms pirkti ir parduoti prekes ir paslaugas internetu net 8 Europos šalyse.

 • Google Shopping integracija Google Shopping integracija

  Jūsų el. parduotuvės prekės gali būti automatiškai eksportuojamos į Google Shopping marketplace kuriame gali būti parduodamos. Prekės rodomos, kai klientas, naudodamasis "Google", ieško prekės. Produktia gali būti rodomi pagrindiniame paieškos rezultatų puslapyje arba Shopping skiltyje.
  Generuojamo XLSX failo duomenys: ID, Availability, Condition, Description, Image_link, Additional_image_link, Link, Title, Price, Sale_price, Mpn, Brand, Product_type

 • API sąsaja API sąsaja

  API sąsaja prekių duomenų naujinimui bei užsakymų eksportui. Šios sąsajos dėka bet kuris programuotojas, remdamasis mūsų pateikta dokumentacija, galės automatizuoti Jūsų el. parduotuvę su bet kuria kita sistema, pvz. buhalterijos arba sandėlio sistemą su el. parduotuve.

  Galioja "VIP+" planams

 • Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas Naujienlaiškių prenumeratorių eksportas

  Norėdami analizuoti ir stebėti naujienlaiškių gavėjų veiksmus bei gauti apie juos detalias ataskaitas, Jūs galite naujienlaiškių prenumeratorius eksportuoti į bet kokią kitą sistemą.

  Galioja "Puikus startas", "Tikras lyderis", "VIP+" planams