Protingas pasirinkimas verslui

Elektroninių parduotuvių sprendimai

DAUGIAU NEI PLATFORMA

16 profesionalų komanda visuomet pasiruošusi įgyvendinti Jūsų verslo poreikius! Žinios, kurias sukaupėme per 15 metų pasiekiamos verskis.lt

TOLIAU NEI IKI STARTO

Auginkite e-komercijos verslą su verskis.lt platforma! Padėsime susikurti el. parduotuvę ir ją sėkmingai vystyti ateityje. Su mumis užaugti lengva.

KONSULTAVIMAS

Detali mokomoji medžiaga lietuvių kalba, webinarai ir straipsniai, individualios konsultacijos - viskas tam, kad pasiektumėte savo verslo tikslus greičiau!

El. parduotuvės platformos kaina

* kainos pateiktos be PVM.

Papildomos paslaugos

Turinio administravimas

Už Jūs į el. parduotuvę galime sukelsti prekes ir kitą Jūsų pateiktą turinį bei informaciją.

Plačiau
El. parduotuvės dizainas

Sukursime individualų, Jūsų verslą reprezentuojantį, profesionalų dizainą.

Plačiau
Projekto vystymas

Padėsime spręsti Jūsų verslo iššūkius, kartu planuosime ir įgyvendinsime projekto vystymą.

Plačiau
SEO paslaugos

Pasirūpinsime, kad Jūsų el. parduotuvė būtų aukščiausiuose Google paieškos pozicijose.

Plačiau
Programavimo darbai

Išklausę poreikius, pasiūlysime ir įgyvendinsime individualius programavimo darbus.

Plačiau

Kodėl verslas renkasi verskis.lt?

15 METŲ PATIRTIS

Esame laiko patikrintas, patikimas ir patyręs partneris, kuris gali sukurti kokybišką el. parduotuvę Jūsų verslui ir ją vystyti ateityje.

ESAME PASIEKIAMI

Mūsų komanda visada yra pasiruošusi atsakyti į Jūsų klausimus, patarti dėl el. parduotuvės plėtros galimybių. Mūsų žinios yra Jūsų raktas į sėkmę.

SUDĖTINGI DALYKAI PAPRASTAI

Platformą nesunku perprasti ir administruoti, itin išsami mokomoji medžiaga lietuvių kalba visada yra prieinama, tad net ir naktį rasite atsakymą.

PASLAUGOS IŠ VIENŲ RANKŲ

Dirbant su verskis.lt platforma, jums nereikės ieškoti programuotojų, dizainerių ar SEO specialistų kurie atliktų norimus darbus. Viską padarysime mes!

PROCESŲ AUTOMATIZAVIMAS

Automatizuosime prekių įkėlimą, kainodaros ir likučių valdymą, užsakymą perdavimą į buhalteriją. Sujungsime su prekybvietėmis didesniam srautui.

TINKAME IR MAŽAM IR DIDELIAM

Turime sprendimų tiek pradedančiam ar dar augančiam, tiek ir jau tvirtai ant kojų stovinčiam didmenos verslui. Nuoma, įsigijimas, lizingas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Lukas
Turite klausimų?

Susisiekite, atsakysiu į Jūsų klausimus ir pasiūlysiu tiesiausią kelią Jūsų idėjos įgyvendinimui!
Parašykite arba skambinkite +370 674 72248

Registruotis konsultacijaiSusisiekti su mumis

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie verskis.lt

Nuo pat pirmo susitikimo su verskis.lt komandą supratome vieną, kad tai viena iš nedaugelio šios srities įmonių kuriems SVARBUS klientas ir jo poreikiai. Mūsų atveju buvo viskas atlikta profesionaliai, išpildyta mūsų idėja ir tuo pačiu pasiūlyta daug inovatyvių įdėjų. Visada smagu atrasti profesionalus… ir pagaliau Juos radome. Jei svarstai ar verta “prasidėti” su VERSKIS.LT, mes atsakome - TAIP !
Ignas Meldaikis, ress.lt
Dėka Verskis.lt komandos be didelių išbandymų ir vargų atnaujinome savo svetainės ir e.parduotuvės išvaizdą, funkcionalumą, Rivilė integraciją. Drauge ieškojome ir radome sprendimus, kuriais esame patenkinti. Dėkojame Verskis.lt komandai už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą vos ne visą parą. Kartu judam tolyn ir geryn.
Leidyklos „Sofoklis“ kolektyvas
Ypač vertiname ir esame dėkingi už profesionalų darbą, tikslų ir konstruktyvų bendravimą (jokio „pilstymo iš tuščio į kiaurą“), kurio dėka, rezultatas atitiko, o gal ir pranoko lūkesčius. Valdymo platforma labai patogi ir draugiška vartotojui, o prekių importas ir redagavimas iš spreadsheet'o sutaupo itin daug laiko, kai prekių asortimentas labai didelis ir nuolat kintantis. Puikus ir greitas aptarnavimas ir po pagrindinio projekto įgyvendinimo.
Asta Jorudienė, furnitanas.lt
Lengvas, profesionalius bei išsamus bendravimas – štai ko reikia, kad būtų pasiektas puikus rezultatas! Kiekvienas mūsų klausimas buvo atsakytas, kiekvienas mūsų noras buvo išpildytas. Dėkojame verskis.lt už svajonių svetainę, kuria džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų klientai!
Gabrielė Šaulytė, garantboats.eu
Close
DIRBATE dev.verskis.lt APLINKOJE
dev