Elektroninių parduotuvių nuoma

puikiai tinka siekiantiems minimizuoti kaštus

Puikus startas
39 €/mėn.
31.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Puikiai tinka pradedantiesiems.
Yra visas būtinas funkcionalumas ir integracijos. Puikus SEO ir pagalba.
Tikras lyderis
69 €/mėn.
55.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Tiems, kas jau vykdo veiklą.
Prekybviečių integracija, prekių filtrai, ataskaitos. Daugiau marketingo įrankių.
VIP+
169 €/mėn.
135.20 €/mėn. apmokant už metus
Užsakyti
Siekiantiems dar daugiau.
Kainoraščiai, komerciniai pasiūlymai, depozitas, dovanų kuponai, bonus pinigai.
Planų palyginimas
Individualūsverslo poreikiai?
Gebame įgyvendinti Jūsų verslo poreikius. Atliksime papildomus dizaino ar programavimo darbus. Mokame el. parduotuvę sujungti su apskaitos ar kitomis sistemomis. Turime sprendimų didmeninei prekybai, individualiai kainodarai.
Susisiekti
Sutaupykite iki 20% mokėdami už ilgesnį terminą.

Užsakydami nuomą dabar gausite padidintą nuolaidą:

  • 3 mėn. - 5% nuolaidą
  • 6 mėn. - 10% nuolaidą
  • 12 mėn. - 20% nuolaidą

Kainos pateiktos be PVM.
Planų palyginimas Nežinote kurį planą išsirinkti? Paspauskite "planų palyginimas" ir matysite visus galimus sistemos funkcionalumus. Kairėje galėsite įjungti "rodyti tik planų skirtumus". Ir nepamirškite - planą galima pasikeisti bet kada, išsipirkti nuomojamą sprendimą taip pat.
Vykdote didmeninę (B2B) prekybą?
Turime sprendimą kaip patobulinti Jūsų didmeninę prekybą. Individuali klientų kainodara, komerciniai pasiūlymai, sąsaja su sandėliais ir buhalterija, daugiau automatizacijos - daugiau pelno Jums! Plačiau apie B2B sprendimą.
Įsigykite el. parduotuvę
Nebūtina nuomotis
Įsigyti verta kuomet Jūsų verslas yra stabilus, Jūs žinote ko norite bei tai leidžia Jūsų finansinės galimybės. Ilgoje perspektyvoje pirkimas yra pigiau negu nuoma.
El. parduotuvės kūrimo kainos
Susikurkite el. parduotuvę dabar, o planą pasirinksite vėliau
Sukurti el. parduotuvę

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks bus el. parduotuvės domenas (adresas)?

El. parduotuvės domeną (adresą) pasirenkate Jūs, pavyzdžiui, www.parduotuve.lt.
Jeigu domeno dar neturite - mes galime jį įregistruoti Jūsų prašymu.

Koks minimalus nuomos terminas? Noriu susipažinti su sutartimi.

Nėra jokių įsipareigojimų! Mokėti galite nors ir kas mėnesį. Mokant už ilgesnį laikotarpį suteikiame nuolaidą. Su paslaugų teikimo sutartimi galite susipažinti čia.

Ar galėsiu vėliau pasikeisti planą arba išsipirkti el. parduotuvę?

Bet kada galite keisti planą tiek į brangesnį, tiek į pigesnį. Jeigu norite - el. parduotuvę galima išsipirkti. Esant nepanaudotiems nuomos pinigams juos įskaitysime į pirkimo sumą kaip nuolaidą, tad taupydami pinigus galite iškarto užsisakyti nuomą ilgesniam laikotarpiui.

Neteko administruoti el. parduotuvės. Ar padėsite man?

Padėsime, apmokysime ir esant klausimams visada pateiksime atsakymus. Mokymams naudojame vaizdo filmukus su garsu arba rašytinę mokomąją medžiagą. Mokomoji medžiaga suskirstyta į grupes. Esant poreikiui, galime pasiūlyti turinio administravimo paslaugas pradiniam ar nuolatiniam duomenų įkėlimui.

Ar sistema gerai optimizuota Google ir Facebook?

Taip. Tam skiriame labai daug dėmesio. Mus dažnai rekomenduoja įmonės kurios teikia SEO, Ads ar kitas reklamos paslaugas. Jiems irgi patinka mūsų sistemos lankstumas ir galimybės.

Mums rūpi ne tik tvarkingas programinis kodas, tačiau ir kiti Google reikalaujami dalykai - puikūs PageSpeed rezultatai, sitemap XML failai turiniui ir netgi paveiksliukams, tinkamas automatizuotas paveiksliukų užvadinimas pagal geriausias SEO praktikas, rich cards, teisingas puslapiavimų pateikimas, teisingas title ir meta žymių perdavimas, mikroformatai, žymės ir t.t. Remarketingui turime specialiai paruošę duomenų srautą (angl. data feed) dinaminiam remarketingui vykdyti ir dar daug daug viso kito.

Ar sukursite el. parduotuvės dizainą pagal mano norus?

El. parduotuvės dizainas gali būti pritaikytas (ir patartina) pagal Jūsų norus. Mūsų profesionalus dizaineris gali sukurti dizainą pagal Jūsų poreikius. Plačiau apie galimybes ir kainas. Viską aptarsime ir suderinsime telefonu ar el. paštu, tad netgi nebūtina su mumis susitikti.

Jeigu norite nemokamo sprendimo - yra dizaino spalviniai šablonai arba galite jį pasikeisti patys (būtinos CSS žinios).

Reikia sąsajos su buhalterija ir sandėlio sistema, ar tai darote?

Mes teikiame papildomo programavimo paslaugas. Turime daug patirties susiejant el. parduotuvę su sandėlio arba buhalterinėmis programomis, pvz. Rivile, Dineta, Finvalda, Agnum, itax, B1, Monet. Tokiu būdu likučiai ir kainos bus maksimaliai sinchronizuoti, o pardavimai bus importuoti buhalterijoje automatizuotai.

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien