Nuolaidų kuponai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Nuolaidų kuponai

Sukurti naują kuponą galite tiesiog paspaudę Sukurti naują kuponą.

Naujai atsidariusiame lange turime tris punktus, kuriuos galite pažymėti (jeigu punktas pažymėtas - jis įjungtas).

 1. Aktyvus – būtina pažymėti varnele, kad kuponas būtų aktyvus ir juo galėtų pasinaudoti vartotojas.
 2. Kuponas galioja ir akcijoms – pažymėjus varnele, nuolaidų kuponas galios prekėms, kurioms taikoma akcija.
 3. Kuponas galioja ir urminei kainodarai – pažymėjus varnele, nuolaidų kuponas galios prekėms, kurioms yra priskirta uminė kainodara.

Pastaba: Nuoroda į mokomąją medžiagą apie Urminę kainodarą.

 • Kupono pavadinimas – Jūsų sugalvotas pavadinimas, kuris matomas tik jums kaip puslapio administratoriui.
 • Kupono kodas – tai kodas, kurį gauna klientas. Kupono kodą galite sugalvoti patys arba paspausti mygtuką "generuoti" ir jums bus sugeneruotas visiškai naujas ir unikalus kodas.
 • Nuolaida – galite suteikti nuolaidą eurais arba procentais.
 • Minimali užsakymo suma – nuolaidos kodas galios tik tada, kai prekių krepšelio suma pasieks Jūsų nustatytą minimalią užsakymo sumą.
 • Galioja nuo - Galioja iki – kupono galiojimo terminas.
 • Leidžiama panaudoti – kiek kartų galima panaudoti nuolaidos kuponą. Galimi du pasirinkimai:
  • Iš viso - tai skaičius, kiek kartų galima pasinaudoti nurodytu nuolaidos kuponu. Pvz.: nurodysite 10, tai nuolaidos kuponu galės pasinaudoti 10 pirmų Jūsų e.parduotuvės klientų.
  • Vienam vartotojui - vienas vartotojas nuolaidų kuponą galės panaudoti tiek kartų, kiek jūs nurodysite. Funkcija veikia tik tada, jeigu klientas yra užsiregsitravęs Jūsų e.parduotuvėje. Pastaba: jeigu vartotojas nėra užsiregistravęs Jūsų e.parduotuvėje, jis nuolaidų kodą galės panaudoti ir daugiau kartų. E. parduotuvėje leidžiama pirkti be registracijos.
 • Jeigu krepšelyje nėra prekių, kurioms galioja nuolaidų kuponas, rodomas perspėjimas – galite įrašyti savo norimą tekstą ir jis bus vaizduojamas prekių krepšelyje jeigu pirkėjas nebus įsidėjęs prekių, kurioms galima pritaikyti nuolaidų kuponą. Pvz.: Šis kuponas galioja tik kelių kategorijų prekėms. Jūsų krepšelyje nėra prekių, kurioms gali būti suteikta nuolaida.

 • Galiojimas konkrečioms kategorijoms – galite pažymėti ir priskirti, kokioms kategorijoms (šaka nebūtinai turi būti "pagrindinė") bus galima naudoti nuolaidos kodą.

Pastaba: Nepasirinkus nei vienos kategorijos, kuponas galios visoms kategorijoms. Subkategorijos nepaveldi nustatymų.

 • Galioja vien tik pasirinktoms prekėms – galite pasirinkti, kad nuolaidų kuponas galiotų tik tam tikroms prekėms. Pastaba : Pasirinkus konkrečias prekes, kuponas galios vien tik joms! Jeigu papildomai pasirinksite ir kategorijas - kuponas galios tik pasirinktoms prekėms ir, tik jeigu jos bus pasirinktose kategorijose.
 • Negalioja pasirinktoms prekėms – galite pasirinkti, kad nuolaidų kuponas negaliotų tik tam tikroms prekėms.


Close
DIRBATE DEV APLINKOJE