"Tikras lyderis" plano aprašymas

Subalansuota būsimiems e-komercijos lyderiams

Visi specialistai vienoje vietoje

Nuo šiol Jums nebereikės savarankiškai rūpintis ir ieškoti programuotojų, kurie atliktų el. parduotuvės atnaujinimą, patobulinimus, atnaujintų dizainą, ar atliktų kitus pakeitimus.

Plačiau

Optimizavimas paieškos sistemoms

 • El. parduotuvės meta aprašymai
 • Automatinis sitemap.xml generavimas,
 • Paveiksliukų optimizavimas paieškos sistemoms,
 • Saugus el. parduotuvės ryšys (SSL)
Plačiau

Kainynai, jų antkainiai ir skirtinga kainodara pagal klientų grupes

Prekiaujate didmena, o gal tiesiog turite lojalių klientų, kuriems norite suteikti geresnę prekių kainą, nei eiliniams pirkėjams? Platforma suteikia galimybę įvesti prekių kainą 3 lygiais - kiekvienai prekei galėsite nurodyti net 3 skirtingas kainas.

Klientams, užsiregistravusiems el. parduotuvėje, galėsite parinkti norimą kainyną su atitinkama kainodara, kuria jis pirks prekes.

Esant poreikiui, galime programuoti ir daugiau kainynų (iki 26).

Plačiau

Pratęsta garantija, prekių draudimas

Prekiaujant elektronikos prekėmis, neatsiejama pardavimo dalis - pirkėjams pasiūlyti pratęstą garantiją ir prekių draudimą. Platformoje rasite modulius, kurių pagalba galėsite kiekvienai prekei nustatyti pratęstos garantijos laikotarpį ir kainą. Taip pat pasiūlyti prekių draudimą.

Plačiau

Marketingo įrankiai

 • Animuotas reklaminis skydelis tituliniame puslapyje,
 • Reklaminiai plotai šonuose,
 • Iššokantis baneris po N atvertimų,
 • Naujienlaiškiai ir jų grupės,
 • Klientų atsiliepimai.
Plačiau

Apleistų krepšelių sekimas ir automatinis priminimas

Klientai įsideda prekes į krepšelį, tačiau neperka? Apleistų krepšelių funkcionalumas ledžia sekti kas ir ką buvo įsidėję į krepšelį, tačiau nepirko. Vienintelė sąlyga - vartotojas buvo prisijungęs prie sistemos arba pirkimo metu buvo suvedęs savo el. paštą, ar telefono numerį.

Tokiu būdu galite padidinti pardavimus, primindami potencialiems pirkėjams apie save!

Plačiau

Masinis prekių kūrimas iš Ekselio

Sutaupykite laiką keliant prekes į el. parduotuvę. Sistema leidžia masiniu būdu importuoti prekes įkeliant prekės pavadinimą, kodą, barkodą, aprašymą, savikainą, pardavimo kainą, nuolaidą, prekės ženklą, gamintoją, prekių nuotraukų nuorodas.

Plačiau

Prekių eksportas į pigu.lt ir varle.lt prekyvietes.

Išnaudokite papildomus pardavimo kanalus prekiaudami prekybvietėse (marketplace) kaip pigu.lt, varle.lt, merxu.com

Sistema automatizuos prekių perkėlimą iš el. parduotuvės į minėtas platformas. Taip pat galime suprogramuoti tik pasirinktų prekių, ar kategorijų prekių, prekės ženklų, ar gamintojų, eksportą.

Plačiau

Užsakymų valdymo modulis

Valdykite gautus užsakymus itin paprastai! Modulis suteikia galimybę:

 • Peržiūrėti gautus užsakymus,
 • Valdyti užsakymų būseną,
 • Masiškai spausdinti užsakymų informaciją,
 • Redaguoti ir kurti naujus užsakymus iš administracinės zonos,
 • Generuoti ataskaitas pagal užsakymų duomenis,
 • Siųsti SMS vartotojams.
Plačiau

Klientų valdymas

Peržiūrėkite registruotus klientus, priskirkite jiems asmenines nuolaidas ir A/B/C kainyną. Galimybė skirstyti klientus į grupes, kad galėtumėte didesnį dėmesį skirti svarbiausiems ir galėtumėte pasižymėti, kurie - nepageidaujami.

Plačiau

Sąsaja su tiekėju, ar partnerio, el. parduotuve

Svaigsta galva vien nuo minties, kad į el. parduotuvę reikės rankiniu būdu perkelti visą tiekėjo siūlomą prekių asortimentą ir kasdien fiksuoti sandėlio prekių likutį? Palengvinsime Jums darbą, suprogramuodami tiesioginį prekių informacijos perkėlimąir atnaujinimą pagal tiekėjo pateiktą dokumentaciją. 

Jums bus automatizuotas tiekėjo prekių kūrimas el. parduotuvėje, bei kasdien atnaujinama kintama informacija kaip prekių kainos ir likučio pasikeitimai. 

Plačiau

Nuolaidų kuponai

Kurkite ir siūlykite nuolaidų kuponus, kuriuos suvedę klientai gaus nuolaidą pirkinių krepšeliui, ar tam tikrai kategorijai. Taip pat, galėsite kuponus panaudoti kaip skatinimo priemonę prenumeruoti naujienlaiškį, ar patikrinti kiek efektyvūs yra naudojami pardavimo kanalai. 

Galėsite valdyti šią informaciją:

 • Kupono pavadinimas ir kodas,
 • Galiojimo data,
 • Nuolaida procentais arba eurais,
 • Minimali prekių kiekio ir užsakymo krepšelio suma,
Plačiau

SMS siuntimas vartotojams ir administratoriams

Pirkėjams, Jūsų el. parduotuvėje įsigijusiems prekes, labai svarbu žinoti apie užsakymo būseną: kada bus patvirtintas, paruoštas, perduotas kurjeriui.

Informuokite apie užsakymo eigą ne tik el. paštu, bet ir SMS žinutėmis.

Plačiau

0% PVM prekybai su užsieniu

Tarp klientų turite juridinių asmenų iš užsienio, kuriems neturi būti taikomas PVM mokestis? Platformoje galėsite nusistatyti, jog tokiems klientams pateikus užsakymą, sistema automatiškai neišskaičiuos PVM mokesčio.

Plačiau

Papildomo prekių asortimento atvazdavimas pasirinktiems klientams.

Turite klientų, kuriems norite rodyti didesnį prekių asortimentą, nei kitiems? Sistema suteikia galimybę valdyti asortimento atvaizdavimą pasitelkiant kainynus, pvz.:

A kainynas - prekės matomos visiems, registruotiems ir neregistruotiems vartotojams, o B ir C kainynuose - visas asortimentas + prekės skirtos tik didmenos klientams.

Facebook/Google login prisijungimas

Suteikiant galimybę el. parduotuvėje užsiregistruoti naudojant Facebook ir Google paskyras padidėja tikimybė, kad jie tai padarys, lyginant su prašymu susikurti naują paskyrą įvedant savo vardą, pavardę, el. paštą ir kitus duomenis.

Klientai sutaupo laiko ir padidėja tikimybę, jog pas Jus apsilankys ir apsipirks dar ne kartą.

El. parduotuvės xml failo generavimas

Sugeneruosime Jūsų prekių asortimento XML failo nuorodą. Ją galėsite perduoti savo partneriams, kurie, nuorodą pateikę savo programuotojui, galės nesunkiai persikelti į savo el. parduotuvę Jūsų prekių informaciją (prekių pavadinimus, kainą, likutį, aprašymus, nuotraukas ir kt.).

Tiesioginis prekių importas iš tiekėjų

Pamirškite rankinį prekių kėlimą į el. parduotuvę ir kruopštumo reikalaujančias reguliarias likučio korekcijas.

Automatizuosime prekių įkėlimą pagal tiekėjo pateiktą informaciją (prekės pavadinimą, kodą, barkodą, paveiksliukus, kainą, aprašymą, atributus ir kt. info). Tai ypač aktualu, kai prekių yra ne keli šimtai, o tūkstančiai. Taip pat automatizuosime kainos ir likučio pasikeitimus.

Plačiau

Urminė kainodara

Skatinkite pirkėjus pirkti didesnį tos pačios prekės kiekį, siūlant geresnę kainą. Pavyzdžiui, perkant vieną vienetą prekė kainuoja 5 eur. O jeigu pirks bent 4 vnt., kainuos po 4,5 eur.

Plačiau

Sąskaitų faktūrų automatinis siuntimas

Platforma turi sąskaitų valdymo modulį, leidžiantį automatiškai išrašyti it siųsti sąskaitas pirkėjams. Lengvai rasite bet kurį užsakymą lydinčias sąskaitas (išankstines, ar PVM).

Greitai galėsite peržiūrėti pasirinkto laikotarpio, pvz. 1 mėnesio, sąskaitas, jas atsisiųsti, ar atsispausdinti ir pateikti buhalteriją tvarkančiai įmonei.

Prekių pristatymo nustatymai

 • Pristatymo būdų pasirinkimas (kurjeriu, paštomatu, paštu, atsiėmimas vietoje),
 • Pristatymo kainodara Liatuvoje ir užsienyje,
 • Nemokamas pristatymas pasiekus tam tikrą užsakymo sumą,
 • Siuntų sekimo modulis.
Plačiau

Neribotas prekių kiekis

Klientams svarbu turėti pasirinkimą. Todėl suteikiame galimybę į el. parduotuvę kelti neribotą prekių kiekį. Įkėlimas paprastas ir nesudėtingas net ir niekada to nedariusiam.

Sutaupykite pinigų, kuriuos išleistumėte IT specialistams už prekių kėlimą, mūsų platformoje galėsite tai pasidaryti patys!

Masinis prekių atnaujinimas iš Ekselio

Planuojate el. parduotuvėje turėti daugiau, nei 100 prekių? Tokiu atveju, Jums pravers masinis prekių informacijos atnaujinimo įrankis: vos per kelias minutes galite suteikti visoms prekėms norimą nuolaidą, ar pakoreguoti prekių likučius.

Plačiau

Prekių likučių (sandėlio) valdymas

Kiekvienai prekei nustatykite aktualų likutį, kuris bus automatiškai pakoreguotas pardavus prekę. Tarkim, turėjote 5 prekės vnt., pardavėte 2, sistema minusuoja ir lieka 3. Jums rankiniu būdu nieko daryti nereikia.

Taip pat bet kada galite savarankiškai padidinti, ar sumažinti norimų prekių, likutį.

Plačiau

Sąsaja su buhalterine sistema

El. parduotuvės sąsaja su buhalterine sistema suteikia galimybę automatizuotu būdu periodiškai:

 • Importuoti prekių korteles (pavadinimas, kaina, kodas, barkodas, aprašymas, nuotraukos, ir kt.);
 • Periodiškai atnaujinti prekių kainą ir likučio informaciją;
 • Įvykus pirkimui - užsakymo informacija perduodama į buhalterinę sistemą.

Jums nebereikės sukti galvos dėl prekių likučių ir kainos neatitikimo, nes viskas bus automatizuota.

Taip pat galime importuoti klientų duomenų bazę, individualią kainodarą, bei kitą informaciją.

Turime patirties dirbant su Rivile WebService, Pragma, Navision, Agnum, Optimum, Monet.lt, B1, Finvalda, Directo, Butenta, Euroskaita, ROBOlabs, 1C ir kitomis sistemomis.

Plačiau

Geografiniai nustatymai

Prekiaujate ne tik Lietuvoje? Platformoje įdiegta galimybė vaizduoti el. parduotuvės turinį latvių, estų, anglų, rusų, lenkų, italų, vokiečių, kalbomis.

Jums reikės išversti prekių pavadinimus, aprašymus ir kitą informaciją į norimą kalbą.

Be to, skirtingomis kalbomis galite pateikti visiškai kitą el. parduotuvės vaizdą, spalvas, bei reklaminius blokus.

Plačiau

Vandens ženklai nuotraukoms

Investavote profesionalias prekių nuotraukas ir nerimaujate, jog įkėlus jas į el. parduotuvę, konkurentai netruks jas "pasiskolinti"?

Susikurkite norimą vandens ženklą, patalpinkite jį į sistemą ir jis automatiškai bus priskirtas visoms į el. parduotuvę keliamoms prekių nuotraukoms.

Plačiau
Susisiekti konsultacijai

Elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Elektroninių parduotuvių savininkų atsiliepimai apie šį planą

Nuo pat pirmo susitikimo su verskis.lt komandą supratome vieną, kad tai viena iš nedaugelio šios srities įmonių kuriems SVARBUS klientas ir jo poreikiai. Mūsų atveju buvo viskas atlikta profesionaliai, išpildyta mūsų idėja ir tuo pačiu pasiūlyta daug inovatyvių įdėjų. Visada smagu atrasti profesionalus… ir pagaliau Juos radome. Jei svarstai ar verta “prasidėti” su VERSKIS.LT, mes atsakome - TAIP !
Ignas Meldaikis, ress.lt
Dėka Verskis.lt komandos be didelių išbandymų ir vargų atnaujinome savo svetainės ir e.parduotuvės išvaizdą, funkcionalumą, Rivilė integraciją. Drauge ieškojome ir radome sprendimus, kuriais esame patenkinti. Dėkojame Verskis.lt komandai už rūpestingumą, paslaugumą, nuoširdų bendravimą ir pagalbą vos ne visą parą. Kartu judam tolyn ir geryn.
Leidyklos „Sofoklis“ kolektyvas
Su Verskis.lt komanda greitai ir profesionaliai atnaujinome el. parduotuvę. Pasiūlyti sprendimai mums padeda sukurti pridėtinės vertės vartotojui ir pirmauti rinkoje. Tikrai rekomenduosime Jus ir kitiems partneriams.
Tomas Jukna, led-shop.lt
Norėjau padėkoti už darbą su daisera.lt ir noriu pagirti Ingridą, puikiai dirba :) Be to, tik ką paleidom parduotuvę į eterį ir jau pirmas pirkimas yra, nors nieko nereklamavome, susirado pats žmogus ir išleido 300 eur. Puiki sistema!
Dainius Milašius, daisera.lt