Rivilė GAMA integracija

 

Naudojate "Rivilė Gama" buhalterinę apskaitos sistemą? Automatizuokime Jūsų procesus! Sukursime ryšį tarp el. parduotuvės ir Rivilės: sistema automatiškai importuos į el. parduotuvę prekių korteles su visa jose esančia informacija. Taip pat, sutartu dažniu, bus naujinama prekių kaina ir likutis. Tai reiškia, kad esant pasikeitimams Rivilėje, informacija nukeliaus ir į el. parduotuvę. Taip būsite užtikrinti, kad visuose pardavimų taškuose esantis prekių likutis sutaps. Tai yra ypač svarbu, kai parduodate prekes ne tik el. parduotuvėje, bet ir fizinėse parduotuvėse. O įvykus pardavimui, užsakymų informacija nukeliaus tiesiai į Rivilė Gama sistemą. Taip sutaupysite savo buhalterei daug brangaus laiko. Sąskaitas faktūras galėsite siųsti iš Rivilės arba el. parduotuvės. 

 

 Standartinė sąsaja su Rivilė Gama buhalterine apskaitos sistema apima, tačiau neapsiriboja:

  • Prekių kūrimas. El. parduotuvėje bus automatiškai kuriamos prekės iš Rivilės. Naujų prekių kėlimas vyksta kasdien. Importuojama prekių informacija kaip: prekės pavadinimas, kodas, barkodas, atributai, savikaina, pardavimo kaina (kainynai), aprašymas, paveiksliukai ir kita informacija, kurią esate suvedę buhalterinėje sistemoje.
  • Esamų prekių naujinimas. Standartinis importas apima ne tik naujų prekių kūrimą, bet ir jau esamų, periodinį naujinimą. Tai reiškia, kad jeigu pakeisite prekės kainą, ar likutį, automatiškai bus atnaujinta ir el. parduotuvėje. Prekių kainos ir likučio naujinimas suprogramuojamas pagal poreikį. 
  • Užsakymų perdavimas į buhalterinę sistemą. Gavus naują užsakymą, kai jis įgauna požymį "Apmokėtas", informacija automatiškai yra perduodama į Rivilę. 

 

Papildomai, pagal poreikį galima programuoti:

  • Klientų adresų importą į el. parduotuvę
  • Klientų individualią kainodarą
  • Kitus požymius apie klientus kaip "Blokuotas", ar kt.

 

Plačiau apie Rivilė Gama buhalterinę apskaitos sistemą.

 

 

Domina modulis? Užpildykite šią formą ir susisieksime su Jumis per 1 d.d.

Pvz: parduotuve.manoverskis.lt
Pvz: Petras Banauskas
Pvz: +37067472248
Pvz: info@imone.lt
pvz: Domina modulis 0% PVM dydis prekėms.
Prekių valdymo ir pateikimo moduliai
Užsakymų moduliai
Marketingo įrankiai
Pristatymo galimybės
Prekių duomenų eksportai
XML / API importai
Apskaita, buhalterija
Bendrieji moduliai